pl en

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Projektant, konstruktor

Firma Alures Sp. z o.o. z siedzibą w Boguchwale jest producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych oraz elewacji wentylowanych.

Miejsce pracy:
Boguchwała (woj. Podkarpackie)

Obowiązki:

  • opracowywanie dokumentacji technicznej w celu realizacji zleceń (rysunki oraz obliczenia statyczne),
  • przygotowanie zamówień materiałowych, dokumentacji produkcyjnej oraz montażowej,
  • opracowywanie rozwiązań technicznych pod kątem optymalizacji zużycia materiałów,
  • pomiar obiektów w terenie,
  • sprawowanie nadzór nad prowadzonymi projektami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany kierunek budownictwo,
  • znajomość obsługi komputera,
  • biegła znajomość programów typu „CAD”,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego (budowlanego),
  • umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej i wykonawczej,
  • znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów,
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.